enlvru

Par mums

Šis būs neliels stāsts par DGT mākoņa tīmekļa mitināšanu un IT pakalpojumiem

Katru dienu mēs iemācamies kaut ko jaunu un noderīgu IT pasaulē, ar ko mēs vēlamies dalīties kopā ar Jums. DataGroup Technology SIA ir privāts uzņēmums, kurš atrodas Eiropas savienības teritorijā – pilsētā Rīga, Latvija. Mēs esam orientēti nodrošināt Web Hostinga / VPS risinājumus mazajiem, vidējiem un liela mēroga uzņēmumiem, kā arī personīgās mājas lapas izvietošanu klientiem visā pasaulē. Mūsu pieejamā cena un vērtīgs klientu atbalsts – tie ir tikai daži no daudzajiem iemesliem, kāpēc mēs esam veiksmīgi web hostinga industrijā. Mēs saprotam mūsu klientu vajadzības un esam apņēmušies sniegt ātrākos un drošākos web hostinga risinājumus par iespējami zemāko cenu attiecīgajā periodā. Lai to panāktu, mūsu vadošā loma ir pakļauta pastāvīgai inovācijai, aptverot jaunās IT-tehnoloģijas un uzlabot mūsu pakalpojumus, neietekmējot uz mūsu klientu tarifu plāniem.

DataGroup Technology SIA Valdes loceklis un dibinātājs @ DataGroup Technology SIA www.dgtcloud.lv

Mūsu piedāvātais Web Hostinga mērķis ir palīdzēt Jums uzlabot savu uzņēmējdarbību

Mēs esam apņēmušies sniegt ātrāko un drošāko hostinga risinājumu par iespējami zemāko cenu

Profesionālais 24/7 atbalsts

Visa mūsu IT komanda strādā no Rīgas biroja, kas nozīmē īpašu atbalstu no cilvēkiem, kas rūpējas par kvalitāti. Jūs to nevarat iegādāties, Jums to ir jāizveido.

Garantētā naudas atgriešana

Mēs esam pārliecināti, ka Jums patiks mūsu hostings. Ja kāda iemesla dēļ Jūs neapmierinās mūsu sniegtie pakalpojumi, mēs bez jautājumiem atgriezīsim naudu atpakaļ 30 dienu laikā.

Rezerves interneta kanāli

Mums ir 3 galvenās maģistrālās un neatkarīgas 1Gbit/s optiskās interneta līnijas. Esam izveidojuši visu infrastruktūru tā, lai būtu rezerve vairākos līmeņos.

Darbspējas laiks līdz 99.95%

Mēs esam izstrādājuši tīkla infrastruktūru, kas ļauj mums garantēt jūsu mājas lapas pieejamību un optimālu darbību.

Copyright © 2015-2023 | DataGroup Technology SIA
Top